NAŠI PARTNEŘI:KLUB KC Klub KC

Své příznivce a diváky našich představení dělíme do dvou kvalitativně odlišných skupin. Nikoli na bílé a barevné, ale na členy klubu Kabaretu Caligula a ty ostatní. Chcete patřit do skupiny, kterou máme radši? Není nic jednoduššího. Navštivte naše představení a vyberte si ze tří typů členství:

Železné členství vás bude stát jednorázový poplatek ve výši v podstatě trapných 200 Kč. Za tuto v podstatě trapnou částku obdržíte nejen exkluzivní číslovanou členskou kartu, ale i originální CD soundtrack Zkáza vesmírné lodi Libido, originální DVD Hamlet: Přání zabít a tři originální placky Kabaretu Caligula s různými motivy.

Zlaté členství je za stále spíše směšných 400 Kč. Kromě zlaté členské karty, CD Zkáza vesmírné lodi Libido, DVD Hamlet: Přání zabít a tří originálních placek KC dostanete navíc i neuvěřitelně atraktivní KC triko ve vaší velikosti (na výběr je chlapská i ženská varianta).

Diamantové členství koštuje symbolických 666 Kč a za tuto cenu získáte vskutku pekelně dobrý balíček. CD Libido, DVD Hamlet, triko, 5 placek KC a především tři volné vstupy na naše představení v Paláci Akropolis dle vlastního výběru.

Chcete triko, placku, zapalovač nebo jiný originální artefakt z dílny KC? Brzy na tomto webu otevřeme samostatnou sekci Merchandising.